23 tipů lety z Super Časté Letáky

Byl jsem logování spoustu času ve vzduchu v posledních několika letech, školení a práce s členskými stanice NPR , natáčenívidea politický projekt , potloukal jsem Evropy obydlí rodičů, na volné noze pro Knight Foundation a prostě "splorin.

Jeden z mých pohledů z okna, ale nemůžu si vzpomenout kde.

Ale mé dny Road Warrior se blíží ke svému konci příští měsíc, když jsem zakázal z létání díky třou v mém systému. Tak jsem si myslel, že bych sdílet některé z mých pravidel pro komunikaci v případě, že jste o, řekněme, být v pěti městech za osm dní a chcete se vyhnout strávit noc v mrazu zavazadla .

Níže jsou mé tipy, spolu s cestovní radu jsem získával od přátel, kteří se přihlásí Hillary Clinton-úrovni často cestující osobě mil: John Bracken (profesionální inovace agenta), Brad Willis (mezinárodní poker blogger) a Matt Mullenweg(Mezinárodní muž tajemství). Prosím, pošlete mi vaše, nebo nechat v komentářích a já budu aktualizovat tento post.

PLÁNOVÁNÍ

Rezervujte Bezproblémové s Hipmunk pokud plánujete výlet mimo své pracovní pověřený cestovní systém. Hipmunk zobrazí ceny letenek tak jsem vždycky chtěl - v mřížce, který porovnává časy, ceny, délka letu a zapojení vše na jedné obrazovce. Řadí se také lety na "agonie" metr, který je odvozen ze vzorce, který zahrnuje cena, počet připojení, dobu letu, atd., ukázat vám nejvíce přiměřené tarify s nejnižším množstvím cestovních potíží. (Můžete také použít ji pro vyhledávání hotelů a pronájmu vozů.)

"Scout vaše přestávka zastaví předem. Nesmíte mít na výběr o tom, kde jdete, ale můžete alespoň být pohodlné na cestě tam. Pokud nemáte na letiště členství v klubu, použijte časté cestovatele fóra najít nejlepší místo k strávení mezipřistání. Trochu předem skautingu v každé letiště může mít mezipřistání trochu méně mizerně. "-Brad Willis

BALENÍ

Mějte duplicitní sadu toaletních potřeb, takže už nikdy nebudete muset balit nebo zabalit vaše Ziplock pytel nejrůznějších 3,4 oz (100 ml) tekutiny a gely.

Roll-up oblečení, místo skládání je, nebo zabalit do hedvábného papíru ušetřit místo a udržet je od dobývání příliš vrásčitý.

I zabalit jen můj nejvyzáblejší boty a oblečení má nejtlustší, nejvíce natlačeným boty na letiště. Mají tendenci mými běžecké boty, které přicházejí vhod, budete-li chtít uplatnit, když jste daleko od domova.

Bezpečnostních a celních

Pokud jste na cestách dost, měli byste se zaregistrovat pro " TSA Pre-✓ ", bezpečnostní pre propuštění programu (není k dispozici u všech letišť) aamerického celního útvaru Global Entry , který vám umožní rychle sledovat opětovný vstup do USA. Někdy linky na celnici může znamenat rozdíl mezi provedením připojení k domovské město, nebo ne, takže pokud děláte hodně mezinárodního cestovního ruchu, $ 100 cenovkách po dobu pěti let od vstupu Global stojí za to.

"Nemusí to být oficiální, ale fotokopii cestovního pasu, je mnohem lepší, než prosit, plakat a prosit s Federales."-Brad Willis

Často jsem se sbalit laptop vak do mého válce tašce, ale pořád, že uvnitř brašny na laptop rozepnul, se zipem směrem ven. Když jsem se dostat do bezpečí, jen jsem rozbalit válec sáček a přesuňte svůj počítač přímo z pro skenování.

Na bezpečnostní kontroly, mají vždy dva nebo tři plastové popelnice spolu namísto jednoho po druhém.

Při načítání své věci z pásu, nestůjte přímo proti místu, kde vyjdou ven, vytvářet zúžení zároveň získat si boty zpět. Vždy vyčkejte na samém konci snímací přístroje, za koncem pásu, kde chytří lidé stojí.

Na letištích

Vždy se nabíjí . Nikdy nevíte, kdy budete potřebovat, že poslední kousek šťávy, takže vždy, když je zásuvka k dispozici, doplňte každý z vašich gadgetů. ", Matt Mullenweg

V LETU

To je, jak si mě našel, když se posadil vedle mě v letadle.

Pokud jde o područkami, několik možností. Samozřejmě ideální situace je upgrade do první třídy, ale na novém United ty jsou mnohem konkurenceschopnější. Takže vaše možnosti dostat se na sedadlo před svým potenciálním loketní opěrka soupeře a zvedněte jej nahoru, takže je to v mezi sedadly až soupeř přijde.Jakmile dorazí, vytáhněte opěrku dolů s plnou rukou stisknete na ní, takže nikdy nemá šanci konkurovat. Za druhé, můžete zkusit trik kýchání, v němž si Snote všude možně a váš soused sundá ruku.

Zvažte univerzální oblečení, říká Road Warrior Brad: "Douglas Adams měl ručník. Mám fleeceové, a to jde se mnou na každý výlet. Jsem v Las Vegas, kde teď je to 110 stupňů. Mám bundu. Je to deka! Je to polštář! Je to sako! Sakra ... to je ručník! "

Vybrat posezení u okna, takže můžu opřít se proti panelu okna a spát celou cestu, ale pokud nejste spaní, pořiďte si časopis Esquire, můj oblíbený v letu čtení vedle SkyMall.

Pokud letíte Southwest (volné sezení), tady je můj manžel přístup k volné sezení: Najděte nejtlustší chlapa na rovině u okna. Vyberte ulicky v jeho řádku. Šance jsou, nikdo se na prostředním sedadle mezi vámi.

Vzhledem k tomu, Ameriky a jihozápadní nabízí Wi-Fi, a Sjednocené nabízí Direct TV, tam je určitě zábavní elektroniky můžete zaplatit. Ale jak kamarád John Bracken nabízí "Můj tip je nepoužívat v letu Wi-Fi." (Je to opravdu dost špatně, na všech úrovních. Stejně jako pomocí Prodigy na 486).

Výživa

Nikdy jsem se při letu bez láhev vody, protože jsem často prospat pohostinství a probudit vyprahlá. Také zřejmě hydratace je obecně dobrá.

Při každém jídle, udělám to místo jíst zelené listové zeleniny nebo nějaké čerstvé ovoce na cestách. To není něco, co jsem doma, ale jsem méně zajímají o lov nachlazení, když jsem doma.

Pronájem automobilů

Pojmenujte svou vlastní pronájem vozu na Priceline, pokud jste super loajální ke svému "vybrat jakékoliv auto CAR" program odměn. Protože jsem téměř vždy dostat auta pro 75% z inzerované ceny (mluvíme 12 dolarů denně pronájmy), když jsem knihu o Priceline. Nechápu, hotely nebo lety zde, protože jsem zjistil, že nemají být tak spolehlivé. Ale pronájem automobilů? Priceline baby, yeah!

Když si vyzvednout auto, vyhledejte na které straně vozu plynový uzávěr je na.Zapamatujte si pravou nebo levou stranu. To vám pomůže ohromně, když jste tankování zpět ve spěchu před vrácením vozidla.

PRODUKTY

Elise doporučuje: The FlightAware aplikaci, která nabízí real-time sledování polohy (mezi jinými funkcemi). Zatímco ve vzduchu můžete zkontrolovat vidět cestu vaše letadlo bylo odkloněno, nebo četné kruhy na letišti děláš kvůli počasí.Je to skvělé pro data-zvědavý.

Matt doporučuje: POWERGEN Mobile Juice balení , protože jeho pro tip je vždy nabíjení. "Má také vestavěnou svítilnou a lesklou část můžete použít jako zrcadlo," říká.

Brad doporučuje: Tech Trap . "Chceš, aby dále urychlila svou cestu přes zabezpečení? Už vás nebaví dávat vše, co v tašce a pak musel kopat přes to, aby náplň vaší kapsy? Dvě slova? Tech Trap. "

Ještě jednou díky svým jetsetter přáteli sdílet svou moudrost. A pokud budete mít nějaký čas, nebo zdravý rozum tipy pro úsporu jsme zmeškali, prosím zanechat komentář, nebo napište mi.

UPDATE 14. července: Jak Jim moudře poznamenává v komentářích, měl jsem zmínil, že jsem jen věděl, že chyba s těmi zvláštními chlápci pro své tipy, protože jsme napojeni na TripIt Pro , který i přes svou omezenou rozhraní je užitečné pro mě drží aktualizováno cestovní plány těch, kteří ve své síti a uloží všechny své trasy na jednom místě. Pokud je to nutné, aktualizuje mě brána změny, zpoždění a zrušení letů.

Original version: http://www.heyelise.com/2012/07/13/23-potentially-practical-air-travel-tips-from-super-frequent-fliers/