5 Klient Emaily Tipy Worth spedice

Častěji pak ne, nemáme se do práce v křesle u klienta. V důsledku toho jsme nuceni komunikovat buď video chat, telefon, nebo nejčastější ... Email. Dnes jsem právě přidali dalších 5 klientských posílání e-mailů tipy, které jsem se naučil doslova v uplynulém roce. Doufám, že budete odejít s něčím užitečným.

Tip # 1. Předměty nesmí být "Ahoj"

To se stalo až tak špatný můj zvyk v průběhu let. Chtěl bych si vybrat koho chci jít na e-mail, stisknětezáložku, aby mě do předmětu ... a pak bez přemýšlení jsem typ "Hej," a pak kartu znovu, aby mě dolů tělo začít psát. Najednou jsem se ocitl s schránky plné "Hej, to" a já musel vždy proklikat alespoň dva nebo tři e-maily, než jsem zjistil, které vlákno jsem hledal.

To je obzvláště špatné, když máte e-maily starší než 2 týdny, které chcete znovu najít ... uděleno, vždy můžete vyhledat klíčové slovo, které si pamatujete a to iv těle zprávy, ale to lze jen stěží považovat za organizovaný. Praxe a dostat ve zvyku brát extra 5 sekund a psaní popisný předmět, než začnete svou zprávu .... To je stejné jako disciplína aby vaše soubory projektu organizovány. Může se to zdát jako nepříjemné nebo nesmyslné úkoly pro rychlé poznámky, ale to stejně ... Vlak se, aby vaše e-maily předmět.


Tip # 2. Obsahovat vaše údaje v podpisu

Jedná se o rychlý jeden, ale existuje mnoho různých aps lidé používají pro získání jejich pošta a někteří chtěli být příliš uživatelsky přívětivý a nevykazují člověka skutečnou e-mailovou adresu, ale jen jejich jméno.Zde se svými interakcemi o Aetuts + a také všechny e-maily jsem vyslat vykonává práci ve studiu, jsem vždy obsahovat můj e-mail v mém podpisu spolu s jakoukoli další důležité informace. Většina mailem aps mají "podpis" možnost volby, takže nemusíte psát to všechno znovu a znovu. Já používám Text Expandera přiřadili rychlé píši ven sérii dopisů k poklesu můj podpis palců

Adam Everett Miller 
Aetuts + Editor 
ae@tutsplus.com

Tuts + Network

http://tutsplus.com

psd.tutsplus.com | net.tutsplus.com | vector.tutsplus.com | audio.tutsplus.com | ae.tutsplus.com | active.tutsplus.com | cg.tutsplus.com | photo.tutsplus.com | mobilní. tutsplus.com | webdesign.tutsplus.com |

Mám různé podpisy, které jsem použít v závislosti na situaci. Pokud osoba, může být zaslání nebo něco potřebovat, aby mi zavolal, mohl bych je mou adresu nebo telefonní číslo.


Tip # 3. Použijte BCC při odesílání hromadné e-mail

To, co jsem se naučil tvrdě poté, co jsem poslal masivní dovolenou pozdrav v uplynulém roce. Šel jsem se stanoví seznam všem, které jsem ve styku s pamatoval v uplynulém roce a hodil své e-maily v hlavním příjemcem části. Mám několik velmi rozrušený lidé odpovědět zpět žvýkání mě pro zaslání jejich e-mailovou adresu pro více než 100 lidí. Nikdy nezapomenu, jak jsem se cítil mizerný ... Myslím, že jen proto, že jsem se snažil udělat něco hezkého a dostal takový nečekaný odpor.

e-mail

Chcete-li odeslat e-mail na velký počet lidí (i když já doporučuji vám to šetrně), nezapomeňte tento jednoduchý tip! Pošlete e-mail na sebe jako hlavní osoba a pak dát kohokoliv jiného e-maily v Blind Carbon Copy oblasti. Tímto způsobem každý příjemce bude moci vidět, že to pochází od vás a je to.


Tip # 4. Maily jsou trvalé

Teď bych řekl, že ne, ne všechny e-maily jsou trvalé ... ale je třeba pohlížet, jako by byli. Věci se mohou ohřát při jednání s klienty, zejména pokud komunikace není silná a očekávání nejsou splněny na obou koncích. Uložte všechny vášnivé diskuse nebo argumentů pro tváří v tvář, nebo alespoň telefonní hovor, protože interpretace slova na obrazovce, je samo o sobě obtížné, jak jsou, natož když tam jsou zapojeny emoce. Vidíte to stalo, celou dobu v médiích, kde celebrity nebo politik bude mít nějaké hloupé e-maily od své minulosti vrátit do strašit. Jen se zapsat věci, které by vás dostane do problémů nebo ztrapnit když šel veřejnost.

To je trochu rozsáhlejší situaci, ale i na menší úrovni ... kritika jiný klient / spolupracovník prostřednictvím e-mailu je vždy riskantní krok ... Vše, co je třeba, je někdo jiný opouštět vlákno posledních e-mailů v jejich nové zprávu a nakonec vypadá jako blbec a samozřejmě velmi neprofesionální.


Tip # 5. Stanovit jasnou KROK

Neměl by být zřejmé, o co by se dít při práci na projektu s klientem. Buď vytvořit to, co potřebují, aby vám, zjistit, co se chystáte dostat, nebo dát hypotetický období na konci této interakce. Nyní, toto není vždy případ s každým e-mailem, ale já jsem našel takové zvýšení produktivity a včasnost dokončení projektu, když jsem komunikovat to, co očekávám od klienta, a to, co mám v plánu na dokončení pro ně jasně.

Vezmeme to trochu hlouběji, můj bratr cestuje po světě jako asistent / manažer velmi dobře známý veřejný mluvčí ... během nedávné návštěvy Vyprávěl mi o svém 1. Princip Foot plot. V podstatě řekl, že spousta lidí, kteří přišli až k němu žádat o něj poslat jim informace a nastavit závazky mluvení. Po chvíli by se vyhořel napíše kontaktní údaje a rozesílání e-mailů a pak sledovat hovory bez odpovědi. On pak začal opouštět míč ve svém soudu končí rozhovor s ", napište mi své kontaktní údaje a já uvidím, jestli se to dá udělat." Nebo "Zjistěte si, zda to datum je otevřený a dejte mi vědět" .... on vytvořil malý 1 noha plotu,který museli překročit, pokud tato interakce bude pokračovat.

plot

Někdy to, co děláme, se mě lidé ptají, k vytvoření věci nebo práce na projektech z rozmaru. Dostanou tento "úžasný" nápad a řekl: "Hej, můžete to udělat pro mě?" Nebo "Mohl byste někdy to zkusit oživit mého firemního loga?". To je místo, kde budete stavět 1. Foot plot. Říkáte: "Pošlete mi nad detaily, co hledáte a co váš rozpočet a já se na to." Nebo "Jakmile se vytvořit logo design a poslat mi to bych rád hrát si s ním trochu. "

Tím se stát dvě věci ... 1). Jste se zbavili všech lidí, kteří nejsou opravdu zájem, protože pokud nejste ochotni dokonce se jeden malý krok úsilí, jsou to nestojí za to ztrácet čas. 2). Se prosvětlí vaše pracovní zatížení uložením si náskok. Pokud jsou lidé vážný zájem o spolupráci s vámi, budou ochotni překročit tuto malou 1 nožní plotu, který jste vytvořili. To znamená, že je to jen jedna noha plot ... ne, 6 stop zeď.Nechcete zastrašit potenciální pracovní / networking příležitosti tím, že je rezervovaný.

Original version: http://ae.tutsplus.com/articles/in-depth/5-client-emailing-tips-worth-forwarding/