Já znám co vy jste dělali Poslední Léto


Translated by
Anna Lenkova

Jako fanoušek stále populární tech sobotní konceptu, jsem měl vznešené myšlenky o tom, můj nedávný výlet do Mexika odpojen exkurze.

Bylo by epos, jsem si myslel, a přitom moje poslední, pre-dovolené přípravky. Pro jednou bych hodit přes letištní bezpečnostní bez zoufale vyplnění bin s mými iProducts. Já bych sip svou Café de Olla mírumilovně, zatímco listovala stránkami - ano, stránky! - Z časopisu. Já bych vinout přes neznámé čtvrti a narazí na skrytých pokladů bez předchozí znalosti jejich on-line reputaci. I by bylo zcela přítomen v každém okamžiku. Jo, dobře.

Pokud romantická jako myšlenka odpojení je, že jsem prostě nemohl udělat. Je to 2012 a já potřebuju svůj iPhone za všech okolností, v pořádku? Od taxi app jsem kdysi dostat na letiště včas na webových stránkách jsem se spoléhal na najít a vet potenciální možnosti stravování, jsem se obrátil na svého podivuhodného smartphone na každém kroku na cestě. Pravidelně jsem vystřelil můj go-to trojici aplikací - Foursquare, Twitter, Facebook a - na obnoxiously sdílet fotky tyrkysové vody a hip kaváren s přáteli, rodinou a spolupracovníky uvízl doma.

Koneckonců, jsem strávil celé léto, žárlivě kradl prostřednictvím svých fotoalb, jsem byl na řadě, abyste mohl psát aktualizace stavu z balkónu s výhledem na oceán. Pravda? Dokonce jsem se podívat na mé práce e-mailem, až bude moje cesta dosáhla půli cesty. Vzhledem k tomu, opravdu to vypadalo lépe se rychle dostat pocit o tom, co se děje v kanceláři, než aby se vrátil domů, aby zcela ohromující schránky, bojovat stres z neznámého. Mohl bych přežít po dobu osmi dnů bez technologie? Samozřejmě.

A jak Nedávné články poznámka, tam jsou zřejmé výhody pro dělání tak. Ale pro každého celovečerní příběh vyzývající lidi, aby unplu g, zatímco na dovolené, je tu další vychvalováním nejnovější várku cestovních aplikací, které budou změní jejich životy . Takže zatímco jsem se nemusí zažili výhody digitálního detox , užil jsem si požitky crowdsourced doporučení restaurace, on-demand autoservis, a GPS-Aided průzkum. A nejlepší ze všeho je, jsem si užil spokojenost čtení poznámek ze žárlivosti přátel zároveň milující a nenávidět mé fotky modrou oblohou a modřejší vodu. Je to to, co dovolená, 2,0 je vše kolem.